MSDN Library for Visual Studio 2008 - ENU

MSDN Library for Visual Studio 2008 - ENU

Ücretsiz
Developed by Microsoft
Kullanıcı puanı
5.0  (9 oy)
Oyunuz
Puan
1.4
En güncel sürüm:
9.0.30729 (Tüm)
Geliştirici:
Microsoft
MSDN Kitaplığı Microsoft® araçları, ürünleri, teknolojileri ve hizmetleri kullanan geliştiriciler için bilgi önemli bir kaynağıdır. Ve başvuru belgeleri, örnek kod, teknik makaleler, nasıl, ve daha fazlasını içerir. İhtiyacınız olan içeriği bulmak için, içeriği veya kullanımı arama tabloyu bulun. Size e-posta ile gönderilen en son web başlıkları almak için, MSDN Flash Haber Bülteni için kayıt olabilirsiniz.
İhtiyacınız olan bilgileri almak yardımcı olacaktır iki MSDN Kitaplığı özellikleri:
Sürüm kontrol (geçmiş, şimdiki, ya da beta) konusunu sürümü okuduğunuz kolayca tespit etmenizi sağlar ve kolayca konu diğer sürümleri için hareket sağlar sürüm:.
Otomatik olarak bir konunun yerel dil sürümü gösterilecek yerel. Eğer yerel versiyonu henüz yayınlanmadı, yerel dilde sunulan navigasyon ile İngilizce içeriği göreceksiniz.
Visual Studio 2008 MSDN Kitaplığı aşağıdaki gibi düzenlenir:
* Visual Studio: Kurumsal Web tabanlı uygulamalar, masaüstü ve takım oluşturma araçları tam bir takımdır.
* Visual Studio Team System: yazılım geliştirme süreci boyunca iletişim ve işbirliği geliştirerek yazılım ekiplerine yardımcı olan verimli, entegre ve genişletilebilir bir yazılım geliştirme yaşam döngüsü araçları için bir platform.
Belirli bir programlama görevi tamamlamak için nasıl Tos: göstermek sen Nasıl-Video. Videolar Web Kitaplığındaki belgelere karşılık, ve esas alan makalelere bağlantı.
Bazı şeyler öğrenebilirsiniz: * teknik Makaleler: ek bilgi.
Bilgi güncellenme tarihi: